Zgłoś problem z tą ofertą
BMW E90 2005
BMW E90 2005
Podstawowe informacje
Mechanika
Dodatkowe informacje
Legalizacja
Opis
Witam, posiadam do sprzedania auto do dokończenia. Czesci: -pompa walbro -wtryski bosch zielone 440 -gwint z przodu -pełny skręt przód -kubły -hydro wpięte w układ -shortshifter -m54b25 turbo (sterownik ms43) -nowy akumulator -turbo od n55 3.0 benzyna dolny montaz -dyfer zaspawany 3.64 przelozenie. Kola m pakiet 17ki Auto posiada dokumenty ale nie jest zarejestrowany. Bmw wczesniej odpalalo i jezdzilo, bylo wystrojone na okolo 300 koni wstepnie na 0.5b Oddalem auto do poprawek ale tuner cos tak namieszal ze teraz auto nie odpala, posiada kompresje itp. Motor dzwon w bdb stanie. Mam filmiki jak pracowal itp Do zrobienia pare rzeczy jest aby upalać to na torze, m.in. -ogarnac mape -zmienic flansze oraz polosie bo są seryjne 1.8benzyna -dolozyc blow off (dorzucam) -przerobić rure dolotową -hydro albo odpowietrzyc albo zmienic pompe bo nie do końca hamuje tak jak powinien, ewentualnie nowe tarcze i klocki wrzucic - Posiadam tez oryginalna kierownice, jakis dodatkowy intercooler, sprezyny na tyl ktore dorzucam. Plany mi sie zmienily wiec oddaje w cenie tyle co wsadzilem, bo nie mam czasu tego robic.
Informacje o sprzedającym
BMW E90 2005
Podstawowe informacje
Mechanika
Dodatkowe informacje
Legalizacja
Opis
Witam, posiadam do sprzedania auto do dokończenia. Czesci: -pompa walbro -wtryski bosch zielone 440 -gwint z przodu -pełny skręt przód -kubły -hydro wpięte w układ -shortshifter -m54b25 turbo (sterownik ms43) -nowy akumulator -turbo od n55 3.0 benzyna dolny montaz -dyfer zaspawany 3.64 przelozenie. Kola m pakiet 17ki Auto posiada dokumenty ale nie jest zarejestrowany. Bmw wczesniej odpalalo i jezdzilo, bylo wystrojone na okolo 300 koni wstepnie na 0.5b Oddalem auto do poprawek ale tuner cos tak namieszal ze teraz auto nie odpala, posiada kompresje itp. Motor dzwon w bdb stanie. Mam filmiki jak pracowal itp Do zrobienia pare rzeczy jest aby upalać to na torze, m.in. -ogarnac mape -zmienic flansze oraz polosie bo są seryjne 1.8benzyna -dolozyc blow off (dorzucam) -przerobić rure dolotową -hydro albo odpowietrzyc albo zmienic pompe bo nie do końca hamuje tak jak powinien, ewentualnie nowe tarcze i klocki wrzucic - Posiadam tez oryginalna kierownice, jakis dodatkowy intercooler, sprezyny na tyl ktore dorzucam. Plany mi sie zmienily wiec oddaje w cenie tyle co wsadzilem, bo nie mam czasu tego robic.
Informacje o sprzedającym
Ogłoszenie pierwotnie zamieszczone na OLX. Zdjęcia i treści należą do oryginalnego autora.
Gotowy sprzedać swojego driftcara?
Od 19 zł
Bez prowizji · Społeczność drifterów · Promocja w naszych socialach
Wystaw swoje auto