Report a problem with this listing
BMW E90 2005
BMW E90 2005
Basic Information
Mechanics
Additional Information
Legal
Description
Witam, posiadam do sprzedania auto do dokończenia. Czesci: -pompa walbro -wtryski bosch zielone 440 -gwint z przodu -pełny skręt przód -kubły -hydro wpięte w układ -shortshifter -m54b25 turbo (sterownik ms43) -nowy akumulator -turbo od n55 3.0 benzyna dolny montaz -dyfer zaspawany 3.64 przelozenie. Kola m pakiet 17ki Auto posiada dokumenty ale nie jest zarejestrowany. Bmw wczesniej odpalalo i jezdzilo, bylo wystrojone na okolo 300 koni wstepnie na 0.5b Oddalem auto do poprawek ale tuner cos tak namieszal ze teraz auto nie odpala, posiada kompresje itp. Motor dzwon w bdb stanie. Mam filmiki jak pracowal itp Do zrobienia pare rzeczy jest aby upalać to na torze, m.in. -ogarnac mape -zmienic flansze oraz polosie bo są seryjne 1.8benzyna -dolozyc blow off (dorzucam) -przerobić rure dolotową -hydro albo odpowietrzyc albo zmienic pompe bo nie do końca hamuje tak jak powinien, ewentualnie nowe tarcze i klocki wrzucic - Posiadam tez oryginalna kierownice, jakis dodatkowy intercooler, sprezyny na tyl ktore dorzucam. Plany mi sie zmienily wiec oddaje w cenie tyle co wsadzilem, bo nie mam czasu tego robic.
Seller info
BMW E90 2005
Basic Information
Mechanics
Additional Information
Legal
Description
Witam, posiadam do sprzedania auto do dokończenia. Czesci: -pompa walbro -wtryski bosch zielone 440 -gwint z przodu -pełny skręt przód -kubły -hydro wpięte w układ -shortshifter -m54b25 turbo (sterownik ms43) -nowy akumulator -turbo od n55 3.0 benzyna dolny montaz -dyfer zaspawany 3.64 przelozenie. Kola m pakiet 17ki Auto posiada dokumenty ale nie jest zarejestrowany. Bmw wczesniej odpalalo i jezdzilo, bylo wystrojone na okolo 300 koni wstepnie na 0.5b Oddalem auto do poprawek ale tuner cos tak namieszal ze teraz auto nie odpala, posiada kompresje itp. Motor dzwon w bdb stanie. Mam filmiki jak pracowal itp Do zrobienia pare rzeczy jest aby upalać to na torze, m.in. -ogarnac mape -zmienic flansze oraz polosie bo są seryjne 1.8benzyna -dolozyc blow off (dorzucam) -przerobić rure dolotową -hydro albo odpowietrzyc albo zmienic pompe bo nie do końca hamuje tak jak powinien, ewentualnie nowe tarcze i klocki wrzucic - Posiadam tez oryginalna kierownice, jakis dodatkowy intercooler, sprezyny na tyl ktore dorzucam. Plany mi sie zmienily wiec oddaje w cenie tyle co wsadzilem, bo nie mam czasu tego robic.
Seller info
This listing was originally posted on OLX. All photos and content belong to the original author.
Ready to Sell Your Drift Car?
From 19 zł
No commission · Drift-only audience · Boosted on our socials
List Your Car